" Žiūrovams šis spektaklis suteikia galimybę stebint praktinius eksperimentus prisiliesti prie įstabaus mokslo pasaulio ir leistis į netikėtą nuotykį, supažindinantį su gamtos mokslų ir ekologijos paslaptimis. "

AKVARIUMAS

Slovėnija

Liublianos lėlių teatras
Nuotykiai vandenyje

KUR / KADA
2019 05 19 11:00 val.
Klaipėdos kultūros fabrikas

Bilietai

Autorius Miha Golob
Režisierius Miha Golob
Dramaturgija Mojca Redjko
Vizualinis dizainas Miha Golob
Aktoriai Miha Arh ir Gašper Malnar
Scenos dizainas Larisa Kazić
Muzika Miha Arh

Spektaklis yra dalis projekto „Mažas dydis / Plačios Akys“.

Trukmė 40 min.

01 /Pradžioje nebuvo nieko. Kaip tuščias popieriaus lapas akimirką prieš jį paliečiant pieštuku ar kreidele. Tuomet viskas yra įmanoma. Pasigirsta trakštelėjimas ir sutrupėjęs kiaušinis pasirodo migloje, o jame mažas padarėlis, trokštantis jaukių namų, draugų, nuotykių ir spalvų kupino pasaulio…
Pasitelkiant suprantamą mokslinę kalbą spektaklis-nuotykis vandenyje AKVARIUMAS pasakoja apie keliones, susitikimus ir atostogas. Atvira scena kviečia vaikus individualiems apmąstymams ir kūrybiškai interpretacijai. Šiuo žaismingu teatriniu nuotykiu, trumpam nukeliančiu į paslaptingą chemijos laboratoriją, norima mažiesiems žiūrovams parodyti, kad idėja duoda pradžią vertingiausiems pasiekimams, kokie svarbūs yra drąsa ir atkaklumas, ir kad draugystę kuria veiksmai ne žodžiai, o jos vieta – mūsų širdyse. Žiūrovams šis spektaklis suteikia galimybę stebint praktinius eksperimentus prisiliesti prie įstabaus mokslo pasaulio ir leistis į netikėtą nuotykį, supažindinantį su gamtos mokslų ir ekologijos paslaptimis.

02 /LIUBLIANOS LĖLIŲ TEATRAS yra pagrindinis Slovėnijos lėlių teatras, kuriame kuriami lėlių ir dramos spektakliai vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Savo darbais Liublijanos lėlių teatras kuria šimtametę Slovėnijos lėlininkystės istoriją. Teatras turi penkias pastovias ir keletą atsitiktinių renginių vietų. Teatras turi penkias nuolatines scenas, taip pat rodo spektaklius kitose miesto erdvėse. Talpinančiose per tūkstantį žiūrovų, šiose salėse kasmet yra išleidžiama penkiolika premjerų, jose apsilanko apie 110 000 žiūrovų.