" Kas nutiko katino Tarzano sielai po jo mirties? Kas yra mirtis? Ar mes visi „ten“ keliausime? Tokius klausimus kelia pagrindinis spektaklio veikėjas. "

BILIS RŪKE

Lenkija

Krokuvos figūrų teatras

KUR / KADA
Gegužės 18 d. 15:00 val.
Klaipėdos dramos teatro, Kamerinė salė.

Bilietai

Režisierius ir scenarijaus autorius Mateusz Przyłęcki
Vaidina Agnieszka Makowska, Dagmara Żabska
Kompozitorius Andrzej Bonarek
Scenografas Agnieszka Polańska
Šviesų ir garso dailininkas Tomasz Winiarski
Asistentas Alla Maslovskaya

Trukmė 50 min.
Premjera 2013 m.

01 /Jie vadina jį Biliu. Jis mėgsta vienatvę, naktį, lietų ir melancholiją. Taip pat jis dievina krėsti išdaigas savo jaunesniajai seseriai Džeinei bei skandinti skruzdes šokolado seilėse. Jis nėra blogas, tiesiog toks jo charakteris. Bilį vis ištinka bėdos. Bilis turėjo katiną vardu Tarzanas, kuris buvo geriausias jo draugas, tačiau vieną dieną Bilis randa jį sušalusį savo kieme… 
Kas nutiko katino Tarzano sielai po jo mirties? Kas yra mirtis? Ar mes visi „ten“ keliausime? Tokius klausimus kelia pagrindinis spektaklio veikėjas. BILIS RŪKE – šešėlinių lėlių spektaklis, skirtas dešimtmečiams vaikams (arba tiems, kurie kažkada buvo tokio amžiaus), praradusiems savo katiną, žiurkėną, papūgą ar kitą mylimą augintinį. Ir tiems, kurie norėtų pergudrauti mirtį ir uždaryti ją sandariame stiklainyje.

02 /KROKUVOS FIGŪRŲ TEATRAS yra daug keliaujantis lėlių ir šešėlių teatras, kurio misija – ieškant naujų saviraiškos formų tradicinėje lėlių teatro scenoje, sukurti originalius, unikalius, meniškus pasirodymus.
Šio teatro spektaklius galima išvysti Krokuvos mieste, taip pat reikšmingiausiuose lėlių teatro festivaliuose visame pasaulyje. Per dešimt veiklos metų Krokuvos figūrų teatras yra pastatęs 15 spektaklių, laimėjusių tarptautinių apdovanojimų Taipėjaus, Seulo, Leipcigo, Maskvos ir kituose teatro festivaliuose. Daugiausiai dėmesio teatras skiria šešėlių teatro atlikimo technikoms, teatro pedagogikai ir socialiniam teatrui.