" Keliaudami per vandenį, žemę ir orą, grįšime prie pagrindinių gyvybės formų, kurios transformuosis siurrealistiniame pasakojime apie „Geruosius monstrus“. "

GERIEJI MONSTRAI

Didžioji Britanija

Trupė HOPEFUL MONSTER

KUR / KADA
Gegužės 18 d. 11:00 ir 13:00 val.
Klaipėdos lėlių teatras

Bilietai

Aktoriai Eti Meacock, Bori Mező, Ella Mackay
Muzika Michael Highland

Trukmė 40 min.

01 /Spektaklis GERIEJI MONSTRAI – tai šešiomis rankomis kuriamos neįprastų būtybių ir personažų istorijos. Keliaudami per vandenį, žemę ir orą, grįšime prie pagrindinių gyvybės formų, kurios ilgainiui transformuosis. Šis žaismingas spektaklis pasakoja apie tai, kad visos gyvos būtybės sudarytos iš tų pačių pagrindinių žemės elementų. Net ir monstrai. Spektaklio metu plastiškais rankų judesiais kuriamos vis neįprastesnės formos bei įvaizdžiai. Šiuo atlikimo metodu norima pabrėžti, kad net ir būnant žmogumi galima tapti keistu monstriuku.

02 /Trupę HOPEFUL MONSTER 2017 m. įkūrė lėlininkai Ella Mackay, Eti Meacock ir Bori Mező.
Būdami iš skirtingų šalių lėlininkai susipažino „Curious School of Puppetry“ ir „Puppet Theatre Barge“ mokymuose Londone. Pasak kūrėjų, trupė „Hopeful monster“ yra tai, ką mes gauname, kai netikėta genetinė mutacija sukuria naują organizmą.
Pritaikydama evoliucijos teorijas trupė siekia kurti keistas ir neįprastas istorijas; jų spektakliuose išnaudojamos visos lėlių galimybės, dėl ko sukuriamas neatpažįstamas, mistinis vaizdinys.