" Mūsų lėlininkai šiandien paruošė jums kai ką neįprasto. Žiūrovai kviečiami apsilankyti viename tamsiausių žmogaus prigimties kampelių. Žmonės dažniausiai nusisuka, bet ar jūs nusisuksite? "

LANKYMO VALANDOS BAIGTOS

Vokietija

Dresdeno jaunimo teatras

KUR / KADA
Gegužės 17 d. 18:00 val.
Klaipėdos lėlių teatras

Bilietai

Režisierius Ariel Doron
Scenografė ir kostiumų dailininkė Grit Dora von Zeschau
Kaukių kūrėja Susann Kotte
Pagalbininkės lėlės Mai Aylon
Dramaturgė Ulrike Leßmann
Aktoriai Patrick Borck, Viviane Podlich, Ulrike Schuster, Daniil Shchapov, Uwe Steinbach, Tanja Wehling
Prodiuseris tjg.theater junge generation

Trukmė 50 min.

Spektaklio rodymą Lietuvoje parėmė

01 /

Viešosios egzekucijos, žudynės – žmonės visais laikais manė turintys teisę teisti ir reikalauti kitų gyvybės, atimti iš kitų teisę egzistuoti, skelbti mirties nuosprendžius. Vedamas Vokietijoje gyvenančio izraeliečio režisieriaus Arielio Dorono, Dresdeno jaunimo teatro ansamblis spektaklyje LANKYMO VALANDOS BAIGTOS kelia klausimus apie žudymo akto savavališkumą, atsitiktinumą, neišvengiamybę, tuo pačiu kvestionuodamas žiūrovų, kaip stebėtojų, vaidmenį.

02 /DRESDENO JAUNIMO TEATRAS įkurtas 1949 m., dabar – tai vienas didžiausių šalies vaikų ir jaunimo teatrų. Teatro veikla susideda iš trijų dalių – vaidyba, lėlių teatras ir teatro akademija. Trupę sudaro 20 aktorių, kurie spektakliuose tyrinėja šiuolaikines tendencijas scenos meno ir šokio srityse. 1997 m. „tjg.“ susijungė su Drezdeno lėlių teatru ir šiuo metu čia dirba septyni profesionalūs lėlininkai. 2008 m. įkurta teatro akademija kviečia teatru besidominčius vaikus ir jaunimą į kūrybines teatro dirbtuves, kurių rezultatais – jaunai auditorijai su jaunais kūrėjais sukurti du spektakliai.
/ARIELIS DORONAS animuoti lėles pradėjo sulaukęs vos 12 metų. Šiandien jis – žinomas lėlininkas, kurio spektakliai „Plastikiniai herojai“ ir „Pinhas“ keliauja po įvairius festivalius ir teatrus, yra aplankę dvidešimt skirtingų pasaulio valstybių. Su lėlėmis jis vaidina ne tik teatre, bet ir televizijoje, organizuoja ir veda dirbtuves aktoriams, lėlininkams, stato ir režisuoja spektaklius visame pasaulyje.