" Mažieji žiūrovai – nuo 0 iki 12 mėnesių amžiaus. Kiti žiūrovai – nuo 5 metų. Į instaliacijos aikštelę prašome nesinešti maisto ir gėrimų. Mažyliams atsigaivinti - tik vanduo ir mamos pienas. Batus salėje prašome nusiauti, didesnius nešulius – palikti specialiai tam paruoštuose krepšiuose. Telefonais prašome nesinaudoti - nefotografuoti, nefilmuoti. Laikas viduje skirtas kokybiškai pabūti kartu su mažyliu. "

LUMI

Lietuva

Šeiko šokio teatras
Tęstinis šokio spektaklis / instaliacija 0-12 mėn. kūdikiams

KUR / KADA
2019 05 17, 10:00- 13:00 val, 15:00-18:00 val.
Klaipėdos kultūros fabrikas

Bilietai

Idėja, choreografija, apšvietimas, kostiumai Dalija Acin Thelander
Muzika Qillannguaq Q Berthelsen
Instaliacija, scenografija Linas Kutavičius
Lightforms Dalija Acin Thelander
Atlikimas: Šeiko šokio teatras: Agnija Šeiko, Marija Ivaškevičiūtė, Inga Kuznecova, Mantas Černeckas, Erikas Žilaitis
Programavimas Justas Bø
Prodiuserė Vilija Bartašiūtė.

01 /
Sveiki atvykę į nežemišką ir paslaptingą LUMI pasaulį. Čia galite svajoti, klajoti ir sklęsti per fantazijomis apipintą šviesos pasaką, kur neregėti švytintys objektai ir užburiantys šokėjų judesiai atsako į kiekvieną prisilietimą bei judesį…
Projekte atsiribojama nuo kasdienių kūdikiams skirtos estetikos normų. Čia siekiama neįprasto potyrio, pasitelkus judesį ir šiuolaikinį šokį, kuriama įtraukianti atmosfera. Žiūrovai kviečiami laisvai judėti erdvėje, stebėti, tyrinėti aplinką, laiką leisti aktyviai arba ilsėtis.
Gerbdami individualius mažųjų ir juos lydinčiųjų poreikius ir laiką, reikalingą mėgautis potyriu, žiūrovus kviečiame atvykti kada patogiausia ir būti kiek norisi per visas 3 šokio spektaklio valandas.

02 /
ŠEIKO ŠOKIO TEATRAS – tai menininkų asociacijos „Žuvies akis“ iniciatyva 2012 m. įkurtas šiuolaikinio šokio teatras. Pagrindinis teatro tikslas yra populiarinti šiuolaikinio šokio žanrą Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje. Šio teatro spektakliai išsiskiria tarpdisciplinine kūryba, kuri jungia įvairias meno formas, kultūrinį paveldą.
Šeiko šokio teatras jau užsitarnavo vardą ir auditoriją, teatro spektakliai apdovanojami bei nominuojami įvairiomis premijomis. Teatras nuolat ieško naujų raiškos būdų, intensyviai bendradarbiauja su įvairių disciplinų kūrėjais, menininkais. Spektakliai keliauja po šokio, meno, muzikos festivalius tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. „PADI DAPI Fish“ kūriniai jau pabuvojo Jungtinėse Amerikos Valstijose, Vokietijoje, Belgijoje, Čekijoje, Norvegijoje, Danijoje, Rusijoje ir Kinijoje. Teatro nariai dalyyvauja tarptautiniuose Europos tinkluose (Kedja, Identity Move etc.).
Šeiko šokio teatras skiria dėmesį skirtingoms auditorijoms. Teatro nariai organizuoja šokio ir judesio terapijos užsiėmimus neįgaliems vaikams, edukacinius užsiėmimus „Šokio pusryčiai“ padedančius vaikams ir tėvams leisti daugiau laiko kartu ir tuo pačiu metu lavinti kūrybiškumą, rengia seminarus, meno stovyklas, atviras repeticijas. Kartu su menininkų grupe „Žuvies akis“ organizuoja tarptautinį menų festivalį „PLArTFORMA“.