" Kūrėjas sėdasi prie mažo darbo staliuko ir žaidžia su moliu. Įdomu, ką jis sukurs šį kartą? Koks gyvenimas paslėptas molyje? "

MOLIO ŽAIDIMAI

Vokietija

THALIAS KOMPAGNONS

WHERE / WHEN
Gegužės 19 d. 12:30 val.
Klaipėdos lėlių teatras

Bilietai

Režisierius Joachim Torbahn
Vaidina Joachim Torbahn
Pastatymas Tristan Vogt

Trukmė 35 min.
Premjera 2014 m.

01 /

Kūrėjas sėdasi prie mažo darbo staliuko ir žaidžia su moliu. Įdomu, ką jis sukurs šį kartą? Koks gyvenimas slypi molyje? Gamta? Egzotiški augalai? Magiški sutvėrimai, monstrai, fėjos, dievai?
Kūrėjas pradeda darbus: jis pjausto, minko, suspaudžia, laužo, formuoja, įbrėžia… O kaip gi molis? Ar jis tikrai tiek ištvers? Kita vertus, jei jam kas ir atsitiktų, ar tai – pasaulio pabaiga? Žinoma ne, juk tai – molis.
Pasitelkęs vizualiojo meno ir teatro sintezę, JOACHIM TORBAHN sukūrė tarptautiniu mastu pripažintą, novatorišką spektaklį. Jo naujasis kūrinys „Molio žaidimai“ skirtas vienai iš ankstyviausių žmonijos išraiškos priemonių – moliui, kuriuo lipdant galima realizuoti ir išlaisvinti kūrybiškumą, mintis.

02 /

THALIAS KOMPAGNONS – tai Vokietijos lėlių teatras, įsikūręs Niurnberge. Teatro vadovai – lėlininkai ir režisieriai Joachimo Torbahno ir Tristano Vogto.
Teatro repertuarą sudaro pasirodymai, skirti tiek suaugusiesiems, tiek vaikams. Lėlių teatras įkurtas 1990 m., kaip profesionali, laisvai samdoma turizmo kompanija „Tristans Kompagnons“.
2006 m. lėlių teatras pakeitė pavadinimą į Thalias Kompagnons. Nuo 1997 iki 2008 m. kartu su teatru „Salz & Pfeffer“ dirbo Niurnbergo „Theater der Puppen im KaLi“. Ši vokiečių trupė rodo spektaklius visame pasaulyje, o keli trupės darbai buvo apdovanoti „Preis der Stadt Nürnberg“ meno ir mokslo srityje 2008 m.