" Spektaklio „Planeta kiaušinis“ idėja man gimė pietaujant su tėvais. Mes visi valgėme kiaušinienę, kai tuo tarpu mano tėvas inžinierius taisė seną radijo imtuvą. Aš nuo vaikystės mėgau žaisti su maistu ir tuo momentu kiaušinienė man priminė planetos paviršių, o radijo imtuvo dalys – robotus ir kosmines mašinas. Ar tai galėtų tapti fantastinio nuotykio pradžia? "

PLANETA KIAUŠINIS

Izraelis

PuppetCinema

KUR / KADA
gegužės 19d., 16:00 val.
Klaipėdos dramos teatras, Mažoji salė

Bilietai

Autorius, režisierius Zvi Sahar
Antrasis režisierius Michal Vaknin
Garsų dizaineris, muzika ir gyvi garso efektai Kobe Shmueli
Lėlininkai Zvi Sahar, Michal Vaknin
Lėlių kūrėjai Michal Abulafia, Ien Denio, Eti Sahar ir „Marbeyad studio“
Dekoracijos Roey Vatury ir Shiran Levi
Kostiumų dailininkė Judith Aharon
Šviesų dailininkas Avi Yona Bueno (Bambi)
Techninės dalies vadovas Shachar Montlake
Lėlininkų vadovas Gony Paz
Režisieriaus padėjėjas Hen David
Kūrybinė grupė Michal Vaknin, Justin Perkins ir Ien Denio

Prodiuseris „Itim Ensemble“ kartu su Tel Avivo „Cameri Theater“

01 /Vienu metu atliekamas bei filmuojamas pasirodymas su gyvai grojančia „Foley Sound“ muzika bei tiesiogiai transliuojamu vaizdu projekcijose, sukuria įstabų PLANETA KIAUŠINIS teatrinį pasaulį. „Planeta kiaušinis“ – tai meilės istorija tolimajame kosmose, pasakojanti apie du draugus: Robotą kosmonautą ir ateivį Svogūną. Jų priešai – karingų grybų gauja ir skysta lava. Pasakojimas vyksta beveik be žodžių, atokiame tarpplanetiniame pasaulyje, kurio gyventojai yra mieli ir geranoriški. O taip pat alkani…
Spektaklio „Planeta kiaušinis“ pasaulis sukonstruotas iš organinių objektų, įvairių gaminių bei elektronikos detalių – visa tai veikia ant apvalaus besisukantį stalą primenančio įrenginio. Robotas, jo laivas ir visi jo daiktai pagaminti iš senų magnetofonų, telefonų dalių, spyruoklių ir kitų metalinių detalių. Kai kurie „Planeta Kiaušinis“ gyventojai yra iš molio, kiti – augalinės kilmės.

02 /PUPPET CINEMA savo veiklą pradėjo 2009 metais Izraelyje. Teatro misija – lėlių teatro ir kinematografijos sinergija: spektaklių metu miniatiūrinės lėlės yra filmuojamos, o vaizdas tiesiogiai projektuojamas ekrane – tai padeda praturtinti lėlių teatro pasaulį, nes atskleidžiamas vaizdas iš perspektyvos, kurios nebūtų įmanoma atverti, naudojant įprastus teatrinius metodus. Komunikacija tarp lėlių ir kameros, o taip pat už juodos širmos nepasislėpę ir žiūrovams matomi lėlininkai, aktoriai, garso inžinieriai, operatoriai, scenos darbuotojai bei apšvietėjai suteikia istorijai savitą prasmę, o žiūrovams – naują teatrinę patirtį.