" Šis vaikiškas spektaklis tyrinėja kasdienių daiktų gyvenimą, sukuriamą kiekvieno iš mūsų prisiminimų ir emocijų. "

ŽIRAFA

Graikija

Hop signor lėlių teatras

KUR / KADA
Gegužės 17 d. 12:00 val.
Klaipėdos dramos teatro, Kamerinė salė

Bilietai

Režisieriai ir scenarijaus autoriai Evgenia Tsichlia ir Thanos Sioris
Lėlininkai Evgenia Tsichlia – Thanos Sioris
Manipuliacijos Michel Villée
Šviesų dailininkai Christina Thanasoula, Melina Mascha
Muzika Agelos Agelidis, Antonis Skamnakis, Mihalis Kalkanis

Trukmė 40 min.
Premjera 2016 m.

01 /

„Niekaip negaliu prisiminti, ar aš iš pradžių buvau taupyklė ar žirafa? Žmonės nuolatos mane pildo monetomis, kurių, atrodo, jau niekada nebesuvirškinsiu… Taip, mano naktys pilnos įvairiausių sapnų. Kartais sapnuoju, jog esu minkštas žaislas, kurį žmonės noriai apkabina. Kartais aš esu miške, kuriame bėgioju tarp aukštų lapuočių…“
Spektaklis ŽIRAFA – tai taupyklės Žirafos istorija, vis tęsiama skirtingų savininkų mintyse. Šis vaikiškas spektaklis tyrinėja kasdienių daiktų gyvenimą, sukuriamą kiekvieno iš mūsų prisiminimų ir emocijų. Subtiliai panaudota judesio, muzikos ir šviesos kombinacija kuria poetiškai vizualų pasakojimą apie žmones, lėles ir daiktus, kurie bendrauja vienas su kitu ir patiria nepaprastą draugystę.

02 /HOP SIGNOR teatras įkurtas Evgenia Tsichlia ir Thanos Sioris iniciatyva. Jiems tyrinėjant bei dirbant tokiose skirtingose sferose kaip teatras, humanitariniai mokslai bei amatai, trupė aptiko bendrą šių veiklų įprasminimo jungtį – lėles. Pasitelkdami lėles bei įgytas žinias įvairiose disciplinose, Evgenia ir Thanos kuria poetiškas ir simbolių kupinas istorijas. Scenoje naudodama minimalias dekoracijas, garsą ir šviesą, trupė kviečia žiūrovus į interpretacijoms atvirus vaizdinius. Visos scenoje kuriamos istorijos – linksmos, skirtingos, įkvėptos įvairių vietų, daiktų ir žmonių.