" Tai – poezijos ir šviesos sklidina vizuali istorija, skirta tiek mažiems, tiek dideliems. "

BE PABAIGOS

Prancūzija

Le Clan de Songes
Spektaklis visiems nuo 3 metų

Scenarijaus autorė, režisierė, lėlių dailininkė Marina Montefusco, bendradarbiaujant kartu su Erwan Costadau ir Magali Esteban
Šviesų dailininkas, vadybininkas Erwan Costadau
Lėlių animacija Erwan Costadau, Magali Esteban, Marina Montefusco
Kompozitorius Laurent Rochelle
Dėkoja Blandine Rozé, Isabelle Ployet, Gilles Marchesin
Grafikos dizainas, reklama Pascal Pariselle
Spektaklio vadovas, režisieriaus asistentas, gastrolių organizatorius Hervé Billerit
Medžiagų parinkimas Isa Garcia
Scenos montažas Alain Faubert
Premjera 2016 m. lapkritis
Trukmė 35 min.
*Spektaklio rodymą Lietuvoje parėmė Prancūzų institutas Lietuvoje

Bilietą įsigyk TIKETOJE arba Klaipėdos lėlių teatre

01 /


Mažytis virvės galiukas ištrūksta iš ašutų raizgalynės, ir palikęs ją narpliotis pradeda savarankišką gyvenimą, kuriame jis ieškos tokių pačių kaip jis pabiručių.
Jiems žaidžiant, pokštaujant ir pykstantis, pries žiūrovo akis iškyla vaizdinių iš kasdienybės, laisvalaikio ir svajonių mozaika. Kartu jie netikėtai virsta įvairiausiais personažais, kurie akimirksniu išnyksta, kad sugrįžtų jau kitokie. Švaria estetika sukurtose mizanscenose per muziką ir linijų choreografiją su švelnumu ir humoru prabylama apie šeimos ir žmonių santykius.
„Be pabaigos“ – tai vizuali istorija, kupina poezijos ir šviesos, skirta tiek mažiems, tiek dideliems.

02 /


Per daugiau nei 25 metus Marina Montefusco ir kolektyvas „Le Clan de Songes“ sukūrė ištisą vaizdų teatrą, kuriame vyrauja lėlės ir animuotos formos, kuriančios sapnišką, kūrybinės energijos kupiną meninį pasaulį. Su savo spektakliais kolektyvas yra pasirodęs daugybę kartų tiek gimtojoje Prancūzijoje, tiek visame pasaulyje. Jie siekia kurti tokį teatrą, kuriame būtų jungiamos kuo įvairiausios šiuolaikinės meninės raiškos formos. Originalūs, vaizdingi jų spektakliai pirmiausia skirti patiems mažiausiems žiūrovams, tačiau yra ne mažiau mėgiami ir vyresniųjų.
Be spektaklių, kolektyvas taip pat vykdo įvairiausias meno edukacijos veiklas mokyklose, supažindina mažuosius su lėlių teatro slėpiniais, rengia kūrybinius seminarus. Juos kviečia garsiausi teatro festivaliai, tokie kaip Avinjono teatro festivalis ar bene garsiausias pasaulyje lėlių teatro festivalis, vykstantis Šarlevilyje.

KADA / KUR
Gegužės 28 d. 12.00 ir 13.30 val.
Klaipėdos dramos teatro Mažojoje salėje