" Tai pramoginis gatvės teatro pasirodymas, užburiantis įspūdingais kostiumais, netikėtais charakteriais, taikliais visuomenės šaržais. Tad nenustebk, jei gegužės 27 d. mieste pamatysi judančią skulptūrą – tu neišprotėjai, tave tiesiog apsėdo teatras! "

TU, AŠ IR KITI

Tarptautinė grupė

Living Statues Project
Gatvės teatro pasirodymas

Kūrėjai ir atlikėjai – verslininkė Ana, dailininkė Žiuljeta, keliautojas Rafaelis, studentas Zorika

01 /

Verslininkė, dailininkė, keliautojas ir studentas – apsidairyk, ar nepamatysi šių personažų mieste: Šiauriniam rage, turguje, Lietuvninkų aikštėje, palei Dangės krantinę. Būk jų netikėtai užkluptas, nustebintas, įtrauktas į gatvės teatro reginį. Skirtingose Klaipėdos erdvėse keturių teatro menininkų pasirodymai taps netikėtu dienos akcentu miestiečiams. Įspūdingu grimu ir kostiumais akį patraukiantys personažai įkūnija mums visiems puikiai pažįstamus tipažus – tad jei nepavyks atrasti juose savęs, tikrai pastebėsi kaimyną, bendradarbį ar mieste nuolat sutinkamą nepažįstamąjį.
„Tu, aš ir kiti“ – tai pramoginis gatvės teatro pasirodymas, užburiantis įspūdingais kostiumais, netikėtais charakteriais, taikliais visuomenės šaržais. Tad nenustebk, jei gegužės 27 d. mieste pamatysi judančią skulptūrą – tu neišprotėjai, tave tiesiog apsėdo teatras!

02 /

Projektas „Gyvosios skulptūros“ – tai dešimties menininkų kolektyvas, susibūręs iš penkių skirtingų Europos šalių tam, kad kurtų originalius, išraiškingus ir smagius gatvės teatro reginius. Ilgus metus susitikdavę įvairiuose teatro festivaliuose, iš kurių daugelis jų yra išvykę su ne vienu apdovanojimu, jie pagaliau nusprendė imtis bendro projekto – taip gimė kostiumų, grimo ir trumpų mizanscenų šou „Tu, aš ir kiti“.

KADA / KUR
Gegužės 27 d. 11-20 val.
Įvairiose Klaipėdos miesto erdvėse