" Teatro kūrėjai yra įsitikinę, kad lėlių teatras neturi griežtai nubrėžtų ribų, ir kad tokie elementai kaip erdvė, lėlė, objektas ir aktorius gali atlikti bet kokį vaidmenį ar jais keistis. Svarbiausia yra kūrėjo laisvė ir fantazija, gyvos kiekviename iš mūsų, kam prisiliečiai prie teatro meno. "

SIUVĖJO ATELJĖ

Izraelis

Train Theatre
Lėlių, objektų ir muzikos spektaklis visai šeimai

Inscenizacija, scenografija, muzika ir lėlių valdymas Ornan Braier
Kūrybinė konsultantė Marit Benisrael
Kostiumų ir tekstilės dizainas Vali Mintzi
Lėlių dailininkė Sharon Silver Merrett
Šviesų dailininkas Shahar Maron
Konstruktoriai Shaul Mograbi Berger, Ornan Braier
Nuotraukų autorius Dor Kedmi
Spektaklio trukmė 40 min.
Premjera 2013 rugpjūtis
*Spektaklio rodymą Lietuvoje parėmė Izraelio valstybės ambasada Lietuvoje

Bilietą įsigyk TIKETOJE arba Klaipėdos lėlių teatre

01 /

Kaip ir kiekvieną įprastą rytą, jaunasis siuvėjas gavo raštelį. Jame buvo parašyta: „Privalai iki vidurnakčio pasiūti švarką. Dydis nesvarbu, bet turi tikti idealiai…“. Tiksliai iki laikrodžiui išmušant vidurnaktį, siuvėjas susidorojo su užduotimi ir pasiuvo švarką, tačiau kaip tik tada… nutiko kai kas netikėta…
Kur bėga siuvimo mašina? Kodėl žirklės dėvi sijoną? Į ką pavirto antpirštis?! Prisijunk ir tu prie šio stebuklingo, pasakiško nuotykio, kurį patirsi kartu su išradinguoju siuvėju.
Spektaklyje ištariami vos keli žodžiai, čia veikia lėlės, objektai, įvairios medžiagos ir muzika.

02 /

„Train Theatre“ susikūrė 1981 metais Jeruzalėje ir tapo kūrybiniu ir įkvepiančiu šaltiniu visai lėlininkų bendruomenei Izraelyje. Teatro tikslas yra kurti ir populiarinti mažajai ir jaunajai auditorijai skirtą lėlių teatrą, laikantis profesionalumo, kokybės, meniškumo kriterijų kiekviename spektaklyje. Didžiąją dalį „Train Theater“ repertuaro sudaro vizualūs pastatymai, skirti vaikams nuo 2 iki 12 metų ir visai šeimai.
Teatro kūrėjai yra įsitikinę, kad lėlių teatras neturi griežtai nubrėžtų ribų, ir kad tokie elementai kaip erdvė, lėlė, objektas ir aktorius gali atlikti bet kokį vaidmenį ar jais keistis. Svarbiausia yra kūrėjo laisvė ir fantazija, gyvos kiekviename iš mūsų, kam prisiliečiai prie teatro meno.

KADA / KUR
Gegužės 27 d. 12 val. Klaipėdos dramos teatro Mažojoje salėje