" Spektaklis „SoloS“ – tai švelnus, šiltas ir humoristiškas žvilgsnis pro rakto skylutę į vieno iš visų pamirštų, vienišų ir nematomų senolių kasdienybę. "

SOLOS

Ispanija

Ymedio Teatro
Poetiškas spektaklis visiems nuo 7 metų

Aktoriai, lėlininkai Santos Sánchez, Meri Fernández, Álex Ramos
Režisūra, koncepcija Ymedio Teatro
Scenografija, gamyba Ymedio Teatro
Meno vadovė Isabel Torres
Kostiumų dailininkė Meri Fernández
Kostiumus siuvo El Costurero de Seve
Dizainas Olaavi Naamio
Technikos vadovė Anette Malaussène
Video montažas Klaus Wenders
Trukmė 60 min.
Premjera 2015 m. liepa

Bilietą įsigyk TIKETOJE arba Klaipėdos lėlių teatre

01 /

Spektaklis „SoloS“ – tai švelnus, šiltas ir humoristiškas žvilgsnis pro rakto skylutę į vieno iš visų pamirštų, vienišų ir nematomų senolių kasdienybę.
Tik iš senos radijos sklindantis balsas šiek tiek prablaško vienodas Aurelijaus dienas. Praėjo daug metų nuo tos dienos, kai paskutinį kartą savo kepyklėlėje vaišino pyragaičiais, kelios savaitės nuo to, kai buvo išėjęs į miestą, ir vos kelios akimirkos nuo to, kai nebepamena, ką buvo pamiršęs. Pats to nesuprasdamas, jis netikėtai pažadina miegančius daiktus, kurie, sutrikdyti jo blaškymosi, staiga atgyja ir ima pasakoti jam savo paslaptis.
Šis spektaklis – tai bandymas su šypsena pažvelgti į tai, kas gyvenime ne visada kelia juoką.

02 /

„Visų pirma, esame tam, kad pasakotume istorijas,“ – sako profesionalaus teatro trupės „Ymedio Teatro“ kūrėjai.
Kadangi jiems visuomet patiko klausytis kitų pasakojamų istorijų, galiausiai nusprendė to imtis patys – per daiktus, kurie jiems patinka, o ir tuos, kurių nemėgsta, nes jie kartais būna dar įdomesni.
Jiems svarbu nerti į kalbos gelmes, prabilti per judesio choreografiją, atrakinti vaizdų, formų ir spalvų pasaulį; tai, kokią formą renkiesi, yra ne mažiau svarbu už tai, kokį turinį į ją sudedi. Trupės branduolį sudaro trys menininkai Santos Sánchez, Álex Ramos ir Meri Fernández, kurie už spektaklį „SoloS“ tarptautiniame lėlių teatro festivalyje Plovdive, Bulgarijoje buvo apdovanoti už geriausią aktorių ansamblį.
Vieną svarbiausių savo kūrybos komponentų kūrėjai įvardina publiką: jie nesiekia užsižaisti savais teatriniais ieškojimais ir galiausiai tapti įdomūs tik patys sau. Jų tikslas įtraukti žiūrovą į pasakojamą istoriją taip, kaip vaikystėje mūsų dėmesį prikaustydavo sekamos pasakos.

KADA / KUR
Gegužės 28 d. 16 val.
Klaipėdos kultūros fabrike