Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

VIRGINIA WOLF
Balstogės lėlių teatras I Lenkija

2021-08-06 | 17:00-17:50 | Klaipėdos dramos teatro Mažoji salė | 7+

Vieną dieną Virginia atsibunda pavirtusi į vilką. Ji nemandagiai, netgi agresyviai elgiasi su aplinkiniais, visus gąsdina. Jos sesuo Vanessa daro viską, ką gali, kad seserį pralinksmintų, tačiau jai vis tiek niekas nepatinka. Galiausiai Virginia liaujasi kalbėjusi. Po nesėkmingų Vanessos bandymų jos tylėdamos guli lovoje ir žiūri pro langą į plaukiančius debesis. Virginia prasitaria, kad jeigu dabar galėtų skraidyti, nuskristų į tobulą vietą – Bloomsberry. Vanessai neradus šios vietos atlase, kyla idėja šią tobulą vietą nupiešti…
„Virginia Wolf“ – jaudinanti dviejų seserų istorija apie meilę, galinčią nugalėti bet kokią ligą, kurią įkvėpė rašytoja Virginia Woolf ir jos sesuo, dailininkė Vanessa Bell.

Balstogės lėlių teatras – moderni įstaiga vienoje prestižiškiausių vietų Lenkijos kultūriniame žemėlapyje ir vienas garsiausių lėlių teatrų šalyje. 65 nuolatinės profesionalios lėlių teatro veiklos metai suteikia potencialą, kurį net sunku apibūdinti. Čia dirba geriausi kūrėjai. Teatras didžiuojasi savo istorija bei tradicijomis ir drąsiai žvelgia į ateitį. Beveik kiekviena teatro premjera – tarptautinis pastatymas. Balstogės lėlių teatras neatsisako klasikinių lėlininkystės technikų, tačiau užvis labiau mėgsta eksperimentuoti, formos ir tradicijų sankirtoje ieškodamas naujų raiškos priemonių. Kartu su lėlėmis ant pagaliukų, ant rankų, karkasinėmis lėlėmis bei marionetėmis žiūrovai gali pamatyti ir naujausias teatre pritaikomas technologijas – ieškodamas naujų sprendimų, teatras naudoja hologramas, lazerius bei vaizdo projekcijas.

Daugiau apie spektaklį Bilietai

Informacija

Data:
2021 08 06
Laikas:
17:00–17:50
Renginys kategorija:

Vieta

Klaipėdos dramos teatro Mažoji salė
Teatro g. 2
Klaipėda, LT- 91247 Lietuva
+ Google žemėlapis

Organizatorius

Klaipėdos lėlių teatras
Telefonas:
+370 46 239932
El. paštas:
puppetfestivalklaipeda@gmail.com
Interneto svetainė:
klaipedosleliuteatras.lt
Meniu