Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

DIDYSIS SPROGIMAS
Klaipėdos lėlių teatras I Lietuva, Izraelis

2021-08-08 | 14:00-14:50 | Klaipėdos lėlių teatras | 7+

Spektaklyje „Didysis sprogimas“ žiūrovai bus sugrąžinami į pradžių pradžią, kai, įvykus Didžiajam sprogimui, susikūrė Visata. O toje Visatoje atsirado daug planetų – vienoje iš jų ir vyksta spektaklio „Didysis sprogimas“ veiksmas. Šiame klestinčios visuomenės, miestų ir kultūrų pasaulyje mes stebime mažo roboto ir jo šuns gyvenimą, kol vieną dieną iškyla pavojus: pradeda lyti. Kaip šis metalo ir įvairių elektros prietaisų pasaulis reaguos į vandenį? Ar vanduo jį sunaikins? Kas nutiks robotui ir jo šuniui per šią klimato kaitos tragediją? Šiuo konkrečiu momentu žmonijai reikia užduoti sau klausimą ne tik apie tai, kaip atsirado gyvybė, bet kaip viskas baigsis.

Spektaklis „Didysis sprogimas“ – Klaipėdos lėlių teatro ir „Itim Ensemble“ (Izraelis) koprodukcija. Klaipėdos lėlių teatras profesionalus, repertuarinis lėlių teatras, garsėjantis originaliais, moderniais spektakliais ir projektais, kurie įdomūs ne tik vaikams, bet ir jaunimui bei suaugusiesiems. Teatrologai vertina Klaipėdos lėlių teatrą kaip vieną stipriausių, ambicingiausių lėlių teatrų Lietuvoje.
Zvi Sahar kuriamo teatro misija – lėlių teatro ir kinematografijos sinergija: spektaklių metu miniatiūrinės lėlės yra filmuojamos, o vaizdas tiesiogiai projektuojamas ekrane. Tai ypatingai praturtina lėlių teatro pasaulį, nes atskleidžiamas vaizdas iš perspektyvos, kurios nebūtų įmanoma atverti, naudojant įprastus teatrinius metodus.

Daugiau apie spektaklį Bilietai

Informacija

Data:
2021 08 08
Laikas:
14:00–14:50
Renginys kategorija:

Vieta

Klaipėdos lėlių teatras
Turgaus g. 9
Klaipėda, LT-91247
+ Google žemėlapis

Organizatorius

Klaipėdos lėlių teatras
Telefonas:
+370 46 239932
El. paštas:
puppetfestivalklaipeda@gmail.com
Interneto svetainė:
klaipedosleliuteatras.lt
Meniu