Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

TARP ŽEMĖS IR DANGAUS
Klaipėdos lėlių teatras I Lietuva

2021-08-05 | 15:00-17:00 | Klaipėdos lėlių teatras | 7+

„Šiuolaikiniame pasaulyje vis aktualiau tampa gilintis į žmogaus vidinį pasaulį, atsigręžti į save. Gyvenant greito vartojimo laikmetyje mane šios temos jaudina. Natūraliai keliu klausimus, kaip žmogui išlaikyti pusiausvyrą tarp vidinio ir išorinio savęs, kaip nepasiduoti greitam gyvenimui, skubotumui, kaip išlikti savimi ir kokia yra viso „siūlomo“ pasaulio vertė.
Lėlių ir objektų teatro instaliacijos „Tarp Žemės ir Dangaus“ idėja gimė svarstant, kokie mes, žmonės, galėtume būti, kokias savybes galėtume išsiugdyti, kad gyventume pilnavertį, taikų gyvenimą. Taip pat nuolat jaučiau, kad instaliacija turėtų būti kaip nuolatinis judėjimas. Instaliacija paliečia žmogaus gelmes bei dangaus aukštumas, žvaigždes ir planetas, kalba mums apie dangiškas žmogaus savybes, nuolatinę kaitą ir ritmus, lietuvišką grožį ir senovės Graikijos harmonijos prisiminimą. Apie tai, ką vertėtų prisiminti, puoselėti ir saugoti“, – dalijasi instaliacijos režisierė Karolina Jurkštaitė.

Klaipėdos lėlių teatras – profesionalus, repertuarinis lėlių teatras, garsėjantis originaliais, moderniais spektakliais ir projektais, kurie įdomūs ne tik vaikams, bet ir jaunimui bei suaugusiesiems. Klaipėdos lėlių teatro kūrėjai – tai Klaipėdos universitete susiformavusios lėlininkų mokyklos, savo veiklą pradėjusios 1991 m., mokiniai, išugdyti Klaipėdos lėlių įkūrėjų Jūratės Januškevičiūtės, Lino Zubės, Salomėjos Burneikaitės. Klaipėdos lėlių teatro lėlininkai nuolat eksperimentuoja, ieško naujų meninės kalbos būdų ir plastinės išraiškos formų, supažindina Klaipėdos bei Klaipėdos krašto publiką su tradiciniu lėlių teatro menu ir naujausiomis jo tendencijomis, ugdo vaikų ir jaunimo intelektualines, kultūrines žinias, formuoja vertybinę sistemą. Teatrologai vertina Klaipėdos lėlių teatrą kaip vieną stipriausių, ambicingiausių lėlių teatrų Lietuvoje.

Daugiau apie spektaklį Bilietai

Informacija

Data:
2021 08 05
Laikas:
15:00–17:00
Renginys kategorijos:
,

Vieta

Klaipėdos lėlių teatras
Turgaus g. 9
Klaipėda, LT-91247
+ Google žemėlapis

Organizatorius

Klaipėdos lėlių teatras
Telefonas:
+370 46 239932
El. paštas:
puppetfestivalklaipeda@gmail.com
Interneto svetainė:
klaipedosleliuteatras.lt
Meniu