Dėkojame, kad buvote kartu. Tarptautinis lėlių teatro festivalis „Materia Magica“

Dėkojame, kad buvote kartu. Tarptautinis lėlių teatro festivalis „Materia Magica“

Komentarų: 0

Sekmadienį baigėsi tarptautinis lėlių teatro festivalis „Materia Magica“.
Kone festivalio išvakarėse netikėtai pasikeitus programai, festivalį baigėme su Klaipėdos lėlių teatro spektakliu „Didysis sprogimas“. Manome, kad tai labai simboliška. Tikimės, kad šis festivalis kiekvienam iš mūsų buvo savotiškas Didysis sprogimas, mumyse sukūręs naujas visatas, atvėręs naujas plotmes, įkvėpęs gyvybės. Dėkojame visiems, kurie buvo, kartu įkvėpė ir iškvėpė, kartu laikė užgniaužę kvapą, kartu kvėpavo vienu ritmu.
Organizatoriai ypač dėkingi pagrindiniams rėmėjams – Lietuvos kultūros tarybai ir Klaipėdos miesto savivaldybei, jau ne pirmus metus patikintiems festivalio vizija ir reikiamybe.
Festivalio programa nebūtų tokia įvairi be parnerių ir rėmėjų pagalbos bei indėlio. Bendradarbiaudamas su Liublianos lėlių teatru (Slovėnija) festivalis galėjo pristatyti jautrų ir itin šiomis dienomis svarbų spektaklį „Kažkur kitur“, Balstogės lėlių teatras (Lenkija) padėjo žiūrovams parodyti spektaklį „Virginia Wolf“, taip pat už bendradarbiavimą esame dėkingi Prancūzijos institutui Lietuvoje: deja, trupės „Théâtre de l’Entrouvert“ (Prancūzija) spektaklio „Traversées“ festivalyje neišvydome, tačiau dėjome visas pastangas, kad tai įvyktų. Nuoširdžiai dėkojame Ievos Simonaitytės Klaipėdos apskrities viešajai bibliotekai mūsų puikiajame edukacijų projekte šeimoms „Lėlininko kiemas“ visus džiuginusiai vaikiškų knygelių stendu ir žaidimų aikštele. Žinoma, dėkojame VO „Lietuvos nacionaliniam UNIMA centrui“ už visokeriopą pagalbą ir paramą.
Dėkojame festivalio informaciniams rėmėjams, kurie padėjo mums būti matomiems, girdimiems ir jaučiamiems: LRT, „Kultūros uostui“, radijo stočiai „Laluna“. Festivalis nebūtų toks šaunus be draugų pagalbos: tariame nuoširdų ačiū brangiam Klaipėdos lėlių teatro draugui Audriui Karečkai už pagalbą kuriant festivalio koncepciją, už didelę pagalbą esame ypatingai dėkingi Klaipėdos miesto mero pavaduotojui Arvydui Cesiuliui, S. Jokužio leidyklai-spaustuvei, viešbučiams „Tubinas hotels“, „Bohema“, už puikią kavą dėkojame kavinei „10 TILTŲ“, barui „Herkus Kantas“, už puikius festivalio pietus dėkojame „Good Mood Food“. Sakome ačiū festivalio namams – Klaipėdos dramos teatrui, Kultūros fabrikui, kino teatrui „ArleKinas“, „Hofui“.
Ačiū visiems teatrams ir teatro trupėms, kurie sutiko atvykti į festivalį ir padarė jį tokį puikų. Ačiū lėlinės kino animacijos kūrėjams. Ačiū „Lėlininko kiemo“ edukatoriams. Ačiū Scenos meno kritikų asociacijai už kūrybines dirbtuves. Ačiū grupei „Planeta Polar“ už smagų festivalio atidarymo koncertą. Už įamžintas festivalio akimirkas dėkojame Donatui Bielkauskui.
Ačiū visiems, kurie skleidė ir tebeskleidžia žinią apie festivalį.
Dėkojame mūsų nuostabiesiems savanoriams.
Ir žinoma, dėkojame jums, mielieji žiūrovai.
Už bendrus įkvėpimus. Bendriems kvėpavimams.
Iki susitikimo po dvejų metų.

A š k v ė p u o j u

Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.
Meniu