Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

DULKĖS
„Figurentheater Wilde & Vogel“, „Golden Delicious“ | Vokietija, Izraelis, Prancūzija

2023-05-05 | 14:00-15:20 | Klaipėdos kultūros fabriko Daugiafunkcė salė | 16+

„Prieš savaitę paskambinau mamai ir pasakiau, kad ji bus minima naujame spektaklyje „Dulkės“, kurį šiuo metu kuriame Leipcige. Baisu kurti įtraukiant šeimos istorijas. Juo labiau, kai tos istorijos yra ne tik mano, ne tik Ario, bet ir Michaelio, ir Charlotte’ės šeimų. Teoriškai, mūsų seneliai anuomet galėjo susitikti kur nors Europoje, bet, laimei ar nelaimei, nesusitiko,“ – Inbal Yomtovian pranešimas socialiniuose tinkluose, 2018 m. rugsėjo 14 d.

„Kaip aš tapau tuo, kas esu, kas yra kiti ir kaip mes galime užmegzti ryšį?“ Keturi skirtingoms meninės raiškos formoms atstovaujantys menininkai susibūrė tam, kad papasakotų istorijų. Pradėję nuo asmeninių prisiminimų, šeimos pasakojimų ir svajonių, jie išryškina visus mus vienijančias ir skiriančias akimirkas. Lėlių ir objektų teatrą, judesį ir pasakojimą lydi bei persmelkia muzikos ir dainavimo dermė. Šiame spektaklyje laikas ir erdvė sustoja, o mūsų asmeninių ir kolektyvinių istorijų „didieji sprogimai“ bei „juodosios skylės“ sujungiami, kad susidurtų su dabartimi. „Pasakojimo aktas“, tyrinėjamas šiame kūrinyje, apjungia įvairias galimybes: nuo solo pasirodymo iki polifoninio dviprasmiškumo.

DĖMESIO: spektaklis vyks anglų kalba be vertimo į lietuvių kalbą (prieš spektaklį bus dalinamas tekstas lietuvių kalba su spektaklio siužeto aprašymu)

Daugiau apie spektaklį Bilietai

Informacija

Data:
2023 05 05
Laikas:
14:00–15:20
Renginys kategorijos:
,

Vieta

Klaipėdos kultūros fabriko Daugiafunkcė salė
Bangų g. 5A
Klaipėda, LT-91250 Lietuva
+ Google žemėlapis

Organizatorius

Klaipėdos lėlių teatras
Telefonas:
+370 46 239932
El. paštas:
klaipedosleles@gmail.com
Interneto svetainė:
klaipedosleliuteatras.lt
Meniu